טיול מאורגן לרומניה למשפחות – לבלות עם המשפחה בטיול ברומניה

כשנוסעים לטיול מאורגן עם המשפחה, חשוב לייצר איזון בין האטרקציות שמתאימות למבוגרים ובין האטרקציות שמתאימות לילדים. בצורה זו הילדים לא ישתעממו ויתחילו לאבד עניין וההורים ירגישו שגם הם נהנים מפעילויות שמעניינות ומרגשות אותם.

כיוצאים לטיול מאורגן למשפחות, לא צריך לדאוג לדבר, כל מה שצריך לעשות זה להזמין את הטיול, לארוז מזוודה, להצטייד כמובן בדרכונים ולצאת אל הדרך.

אחד היתרונות של טיולי משפחות, בנוסף לעצם העובדה שלא צריך לתכנן את המסלול, לבחור בתי מלון, להשכיר רכב ולבצע את כל ההכנות הנוספות שמאפיינות נסיעות עצמאיות, הוא שגם ההורים וגם הילדים יכולים להכיר חברים חדשים ולבלות איתם במשך מספר ימים.

טיול מאורגן למשפחות – יצירת האיזון הנכון בין הורים לילדים

חברה מקצועית שמתמחה בטיולים מאורגנים, לרבות טיולים מאורגנים שמיועדים למשפחות, תדע כיצד לייצר שילוב מוצלח בין אטרקציות שמתאימות למבוגרים ובין אטרקציות שמתאימות לילדים. במסגרת טיול מאורגן מסוג זה, תדאג החברה לכל הדרוש – ממקומות הלינה והארוחות ועד ההסעות, הטיסות והאטרקציות.

בין מגוון המקומות שמתאימים למשפחות ונמצאים ברומניה, יבקרו המטיילים בעיירת הנופש היפה בושטני וילונו בחדרי אירוח יוקרתיים. במהלך השהות במקום, יצאו המטיילים לטיולי ג’יפים מרתקים ויתארחו בכפר רומני.

כמו כן, יבקרו המטיילים בעיר סיגישורה בה נולד דרקולה ויגיעו לעיירות נופש קסומות, כמו למשל: סינאיה שממוקמת על רכס הקראפיטים ופואינה בראשוב – עיירת נופש מקסימה וציורית.

טיול מוצלח יכלול פעילויות שמעוררות את האדרנלין כמו למשל: ביקור בפארק שבע הסולמות שכולל אומגות בין העצים מעל לנחל וטיול ג’יפים באגם בולבוצ’י.

כמו כן, יכלול הטיול המאורגן ביקור בכנסיות ובית כנסת, ביקור באגמים, ארמונות, מערות וטירות, כמו למשל: טירת בראן שתלהיב את הילדים בשל היותה הטירה של דרקולה (כך היא משווקת).

כפר נופש מומלץ ברומניה – הכירו את עיירות הנופש בושטני

מסלול איכותי יכלול גם ביקור בשמורת הדובים שהוקמה במטרה לשקם 60 דובים שחוו התעללות וביקור בפארק הדינוזאורים שמכיל 50 דגמים של דינוזאורים בצורות ודגמים שונים. לאורך כל הטיול ייהנו המשפחות מארוחות, רבות מהן יכללו מאכלים אותנטיים שיהפכו את החוויה לייחודית ביותר. הטיול יכלול גם ארוחה בכפר רומני בו יוכלו המטיילים לספוג את אווירת המקום.

אטרקציה נפלאה שמתאימה למשפחות היא נסיעה ברכבל. עם הרכבל שמכונה: “הגונדולה” יהיה ניתן להגיע לגובה של 1,400 מטרים ואף ל- 2,200 מטרים. מהרכבל ניתן לצפות על נוף קסום של עמק פרחובה. כמו כן, יבקרו המטיילים במבנה ענק שנבנה על ידי צ’אושסקו שחי בין השנים 1918-1989 והיה פוליטקאי קומוניסקי רומני. לפני הטיסה חזרה לארץ, יעצרו המטיילים בקניון.

חברה מקצועית שמתמחה בארגון טיולים למשפחות ברומניה, תפגיש את המטיילים עם הנופים הקסומים, הערים המעניינות, הכפרים, המאכלים והאטרקציות המרכזיות. הטיול יאפשר לבני המשפחה ליהנות מזמן איכות, להכיר את רומניה מקרוב ו”על הדרך” להכיר מטיילים חדשים שאולי יהפכו בהמשך לחברים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *